رویداد ها :
  • هنگام خرید اینترنتی:
  • با توجه به محدودیتهای تولید و نوسانات قیمتی، خواهشمند است قبل از سفارش گذاری، وضعیت موجودی و قیمت روز را استعلام نمایید: 02144649429
  • به حداقل تعداد سفارش قید شده برای هر کالا، دقت نمایید.

رويه يكبار مصرف توالت فرنگي «پاكنشين»

ضرورت سلامتي

پزشکان برای حفظ سلامتی مفصل زانو استفاده از توالت فرنگی را توصیه می کنند. زیرا وقتی شما برای استفاده از توالت معمولی، روی پا می نشینید مقدار زیادی از وزنتان را روی سطح کوچکی از مفصل زانو قرار می دهید و باعث ایجاد وضعیتی بنام ایسکمی Ischemia (‏کم‌رسیدن خون، به اندام یا ناحیه‌ای از بدن) می شوید. علاوه بر آن جلوی چرخش مایع مفصلی را هم می گیرید و به آن صدمه می زنید. راه حل منطقی مقابله با این موضوع استفاده از توالت فرنگی بجای توالت های مرسوم فعلی است.

untitled_595961956

فرهنگ پاكيزگي

در دنیا دو ایراد به استفاده از توالت فرنگی وارد می کنند: اول، عدم استفاده از آب جهت شستشو و دوم، تماس مستقیم پوست با نشیمنگاه توالت فرنگی که آلوده ترین موضعی است که انسان با آن سروکار دارد. خوشبختانه در کشور ما، لوله کشي آب در همه توالتها انجام شده و عملاً مشکل اول برطرف شده است. اما در مورد مشکل دوم، بررسی های ما در ایران نشان می دهد که به لحاظ فرهنگی و بار روانی تماس بدن با سطح توالت فرنگی، میزان رغبت استفاده ی افراد از توالت فرنگی (چه در مصارف شخصی مثل خانه ها و چه در مصارف عمومی مانند هتلها، اماکن درمانی، مذهبی، اداري، تجاري) پائین است؛ زيرا اين اعتقاد وجود دارد كه میزان رعایت بهداشت فردی در آن کم و خطر انتقال بيماريهاي پوستي بالاست.

IMG_20170209_000147_996

پاكيزه بمانيد!

در جوامع پیشرفته براي رفع اين مشکل، از رویه هاي يکبار مصرف مخصوصی استفاده مي شود که روی سطح نشیمنگاه صندلی توالت کشیده و بعد از هر بار استفاده، دور انداخته شده و فرد بعدي  مي تواند از رویه جديدی استفاده نمايد و بدین ترتیب از تماس پوست با سطح توالت پیشگیری می شود. با توجه به روند رو به رشد استفاده از توالت فرنگي و ضرورت استفاده بهداشتی از آن، وجود چنين محصولي در کشور احساس می شود. شركت پاكنو با توليد محصول «پاكنشين» ضمن توجه به نکات بهداشتی به خصوص در استفاده از مواد اولیه مرغوب و قابل حل در فاضلاب مطابق نمونه های موفق دنیا، رسالت خود را بهبود سطح رعایت بهداشت فردی و عمومی در استفاده از توالت فرنگی قرار داده است. با اميد به اينکه این تلاشها بتواند رابطه ای برد-برد میان شركت پاكنو و مصرف كنندگان ايجاد نموده و مسئوليت اجتماعي اين شركت را در قبال جامعه بخوبي ايفا نمايد.

بروشور2

مزاياي استفاده از محصول «پاكنشين»

– پيشگري از تماس پوست با بدنه توالت فرنگي

– امكان استفاده بهداشتي از سرويس هاي عمومي

– پيشگيري از انتقال بيماري هاي پوستي

– قابل استفاده در سفرهاي داخلي و خارجي

– قابل استفاده در اماكن مسكوني، تجاري، اداري، هتلها و مهمانسراها و …

– قابل حل در فاضلاب و عدم بروز مشكلات ناشی از گرفتگي لوله هاي آب

– سازگار با محيط زيست

– ارتقاء امتياز سازمانهاي استفاده كننده از اين محصول در ارزيابي هاي سازماني نظير EFQM به دليل تاكيد و توجه بر استانداردهاي زيست محيطي

– بسته بندي طبق لوگوي اختصاصي هتل ها و سازمانها و تبليغات برندينگ از اين طريق

– استند ديواري همراه محصول جهت استقرار محصول در سرويس هاي عمومي با لوگوي اختصاصي

و …

جهت مشاهده بسته هاي مختلف و قيمت هاي مربوطه كليك نماييد